Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Претставувања

Go down 
4 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Претставувања Empty
ПишувањеПредмет: Претставувања   Претставувања EmptyСаб Окт 03, 2009 10:36 pm

Нови членоој да се претставите овде ! по3 afro
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Претставувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставувања   Претставувања EmptyСаб Окт 03, 2009 11:42 pm

Еј здраво здраво, мило ми е ја сум Миланез Laughing
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Претставувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставувања   Претставувања EmptyНед Окт 04, 2009 1:11 am

[zEUs]

...толку. study
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Претставувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставувања   Претставувања EmptyНед Окт 04, 2009 1:13 am

Ај добредојдовте се смее
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Zip4o *X*
Аматер
Zip4o *X*


Број на мислења : 4
Join date : 2009-10-27
Age : 33
Местолокација : Тетово & Битола

Претставувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставувања   Претставувања EmptyВто Окт 27, 2009 1:04 am

Еври боди поззз нау АЈ ем Zip4o *X* Smile и ајде добре дојдов и добре ве најдов
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Претставувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставувања   Претставувања EmptyНед Јан 10, 2010 3:37 am

ЗИПО ТИ СЕ ЈАДЕ ?

АКО ТИ СЕ ЈАДЕ, ЈАДИ МИ КУРОВ !!!
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Претставувања Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставувања   Претставувања Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставувања
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Блок70 :: Блок70-
Отиди до: