Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали е Зеус пијан ?

Go down 
4 posters

Дали е Зеус пијан ?
Да
Дали е Зеус пијан ? I_vote_lcap100%Дали е Зеус пијан ? I_vote_rcap
 100% [ 4 ]
Не
Дали е Зеус пијан ? I_vote_lcap0%Дали е Зеус пијан ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Дали е Зеус пијан ? Empty
ПишувањеПредмет: Дали е Зеус пијан ?   Дали е Зеус пијан ? EmptyНед Окт 04, 2009 2:19 am

Дали е зеус пијан... после лудата вечер во ало ало ?
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Дали е Зеус пијан ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е Зеус пијан ?   Дали е Зеус пијан ? EmptyНед Окт 04, 2009 2:20 am

Каталонец напиша:
Дали е зеус пијан... после лудата вечер во ало ало ?

Сум.
Признаам...
...и пола ми се прашта.
Вратете се на почетокот Go down
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Дали е Зеус пијан ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е Зеус пијан ?   Дали е Зеус пијан ? EmptyНед Окт 04, 2009 2:20 am

pijan e 100%
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Дали е Зеус пијан ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е Зеус пијан ?   Дали е Зеус пијан ? EmptyНед Окт 04, 2009 2:22 am

А ја че ви каем и од што е пијан...
Испил братот литар ВОДА (алооооооооооо), а се знае и зошто испил вода Дали е Зеус пијан ? Lol
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Дали е Зеус пијан ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е Зеус пијан ?   Дали е Зеус пијан ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали е Зеус пијан ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Дали ви се допаѓа ? :)
» Зеус vS Walker GirL

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Сеир и Игри :: Хумор-
Отиди до: