Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Велики Брат

Go down 
3 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Велики Брат   Велики Брат EmptyНед Окт 04, 2009 3:08 am

Свите дискусие околу големиот брат овде.

Па што да кажем.. тоа мене не ми личи на некое шоу туку јавна куќа, кој најде се изеба.
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyНед Окт 04, 2009 3:12 am

Последниот час у петок една професорка цел сат ни збореше за тоа.
Колку не чини.
Која е неговата цел.
Дека ја уништува културата и то.

не моем сеа, но утре ќе ви напишем мн за тоа што збореше =)
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyНед Окт 04, 2009 6:20 pm

двајцата близнаци заедно у куќата bounce
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyНед Окт 04, 2009 8:16 pm

Вики плаче и тугује за Карло :lol!:
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyВто Окт 06, 2009 2:54 pm

Кој испадна вчера или завчера, не гледав ја збунет

Пс. Мануел и секси Сандра секс
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyВто Окт 06, 2009 6:45 pm

Milanez` напиша:
двајцата близнаци заедно у куќата bounce

Koj се појавија двајцата близнаци заедно какви реакцие имаше!?
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyЧет Окт 08, 2009 6:52 pm

Денеска му е роденден на Велики Брат, и овја се утепаја пеејќи му роденденнски песне пука од смеа

Најгласна беше Вики наша пука од смеа
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyЧет Окт 08, 2009 7:12 pm

Гледајте у живо ако сакате...

http://www.mtsmondo.com/velikibrat3/kameralq.php
инаку Радашин ѕвер !!!
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyЧет Окт 08, 2009 7:33 pm

Milanez` напиша:
Гледајте у живо ако сакате...

http://www.mtsmondo.com/velikibrat3/kameralq.php
инаку Радашин ѕвер !!!

Слушам хакер станал а ? Laughing
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyПет Окт 09, 2009 4:17 pm
ЅВЕР ЅВЕР и ЅВЕР од човек Smile Smile Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyСре Окт 14, 2009 7:52 pm

До кј е ова!?
Ја не сум гледал неколку неделе.
Кој отпадна, како е стање, некој легна со некого!?
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат EmptyСре Окт 14, 2009 7:58 pm

Еве го клипот што ви викав од Вики и Јована кој се сексаја у кревет :

Код:
http://rapidshare.com/files/291334347/vikijovana.rar


Пс.

Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Велики Брат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Велики Брат   Велики Брат Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Велики Брат
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Животен стил :: Филм и ТВ-
Отиди до: