Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Prison Break

Go down 
4 posters
АвторПорака
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Prison Break   Prison Break EmptyНед Окт 04, 2009 8:24 pm

Дан забраете да гледате серијава Smile


недела - 21:45
понеделник - 21:45
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyНед Окт 04, 2009 8:25 pm

добар филм се смее
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyНед Окт 04, 2009 8:26 pm

Milanez` напиша:
Дан забраете да гледате серијава Smile


недела - 21:45
понеделник - 21:45

Недела 21 часот - Реал Вс Севиља Smile

Тоа ќе се гледа вечер
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyНед Окт 04, 2009 8:27 pm

на коа програма ќе има scratch
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyНед Окт 04, 2009 8:29 pm

smiley напиша:
на коа програма ќе има scratch

Алфа ТВ ако га имаш...ја дека га немам ќе га гледам на спорт1/2 ... pirat
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyНед Окт 04, 2009 8:31 pm

и ја га немам :evil:
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyНед Окт 04, 2009 9:47 pm

Почна afro

p.s ...зет ми ги има свите три сезоне на ПЦ.
Ги сака некој? Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyНед Окт 04, 2009 10:37 pm

[zEUs] напиша:
Почна afro

p.s ...зет ми ги има свите три сезоне на ПЦ.
Ги сака некој? Basketball
Појако е бе вака да гледаш Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyНед Окт 04, 2009 11:07 pm

Milanez` напиша:
[zEUs] напиша:
Почна afro

p.s ...зет ми ги има свите три сезоне на ПЦ.
Ги сака некој? Basketball
Појако е бе вака да гледаш Smile Smile

мхм.
У неизвесност да бидеш :P

бтњ... интересна беше вечерва Smile
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyВто Окт 06, 2009 2:28 pm

[zEUs] напиша:
Milanez` напиша:
[zEUs] напиша:
Почна afro

p.s ...зет ми ги има свите три сезоне на ПЦ.
Ги сака некој? Basketball
Појако е бе вака да гледаш Smile Smile

мхм.
У неизвесност да бидеш :P

бтњ... интересна беше вечерва Smile
Да, јако беше...
Стануе интересно, така да би ти препорачал да му земеш на зетти сите 3 сезона =))
Неможем да чекам од понеделник до недела Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break EmptyВто Окт 06, 2009 2:30 pm

Ај ќе ги зеем денојве ... утре-задутре =)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Prison Break Empty
ПишувањеПредмет: Re: Prison Break   Prison Break Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Prison Break
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Животен стил :: Филм и ТВ-
Отиди до: