Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Фан клуб: Барселона

Go down 
2 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Барселона Empty
ПишувањеПредмет: Фан клуб: Барселона   Фан клуб: Барселона EmptyСаб Окт 03, 2009 10:59 pm

Барса ми је свеее, барса живот јеее...

Фан клуб: Барселона FC-Barcelona-Logo-Wallpaper

VISCA EL BARCA


Последната промена е направена од P!T на Чет Окт 08, 2009 7:03 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Барселона Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Барселона   Фан клуб: Барселона EmptyСре Окт 07, 2009 9:49 pm

Наредно со Валенсија у гости... тешка утакмица али ипак ја мислим дека ќе тепа Барса. Laughing
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Барселона Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Барселона   Фан клуб: Барселона EmptyСре Окт 07, 2009 10:37 pm

Каталонец напиша:
Барса ми је свееее, Барса живот јееее... Напред Барса !!

VISCA EL BARCA !!!
пука од смеа
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Барселона Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Барселона   Фан клуб: Барселона EmptyСре Окт 07, 2009 10:38 pm

[zEUs] напиша:
Каталонец напиша:
Барса ми је свееее, Барса живот јееее... Напред Барса !!

VISCA EL BARCA !!!
пука од смеа

Што е смешно ? не знам
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Барселона Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Барселона   Фан клуб: Барселона EmptyСре Окт 07, 2009 11:01 pm

Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Фан клуб: Барселона Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Барселона   Фан клуб: Барселона Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Фан клуб: Барселона
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Фан клуб: Милан
» Фан клуб: Тетекс
» Фан клуб: Челзи
» Фан клуб: Арсенал
» Фан клуб: Јувентус

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Фудбал :: Фудбал фан клуб-
Отиди до: