Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Карлос Вела VS Џовинко

Go down 

Вела или Џовинко ?
Карлос Вела
Карлос Вела VS Џовинко I_vote_lcap25%Карлос Вела VS Џовинко I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Џовинко
Карлос Вела VS Џовинко I_vote_lcap75%Карлос Вела VS Џовинко I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Карлос Вела VS Џовинко Empty
ПишувањеПредмет: Карлос Вела VS Џовинко   Карлос Вела VS Џовинко EmptyНед Окт 04, 2009 8:35 pm

Кој е подобар, што мислите ?

Едит: Упс ја забраев да пишем silent

Ја мислим дека е подобар Џовинко, значи не викам дека Вела не е добар, супер игра и би играл и поубоо ама да добија шанса како Џовинко.
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
 
Карлос Вела VS Џовинко
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: