Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што би промениле на форумов ?

Go down 
4 posters
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 04, 2009 9:58 pm

Што би промениле на форумов... со цел да биде подобар и посекси?

Пишите ги вашите предлози овде! по3 afro
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 04, 2009 11:06 pm

добро е сеа логово Smile
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 04, 2009 11:09 pm

Пссс седи раат се смее
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyПон Окт 05, 2009 7:16 pm

...за реп да мое да се дава што требаше да се напрае!?
осварливо е ?

p.s ...дај некој други позаебани анимацие :lol!:
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyПон Окт 05, 2009 7:36 pm

[zEUs] напиша:
...за реп да мое да се дава што требаше да се напрае!?
осварливо е ?

p.s ...дај некој други позаебани анимацие :lol!:

Репутација да се стае на форумов е неостварливо, а за смајлињата нема проблем, кажи кој и ќе ги стаем xD се смее
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyПон Окт 05, 2009 7:53 pm

јако лого се смее
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyПон Окт 05, 2009 9:19 pm

Каталонец напиша:
[zEUs] напиша:
...за реп да мое да се дава што требаше да се напрае!?
осварливо е ?

p.s ...дај некој други позаебани анимацие :lol!:

Репутација да се стае на форумов е неостварливо, а за смајлињата нема проблем, кажи кој и ќе ги стаем xD се смее

пука од смеа
пипи (обаезно)
мисли
звер

...и некој нови јаки =)
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyВто Окт 06, 2009 1:28 pm

Додадени са и нови смајлиња, кои можете да ги најдете во категоријата на смешковци број 2 од левата страна. Значи кликате прво на „Види ги сите емоции“ ги наоѓате „Смешковци 2“ и си избирате кој сакате :P

Доколку сакате да се додаде уште некое смајли на форумот, стајте линк до смајлито и ја со задоволство ќе го стаем на форумот Smile

по3 пипи
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyСре Окт 07, 2009 3:27 pm

Додаден е нов форум „Уметност и Литература“ кој целосно му го препуштам на [zEUs].

по3 хај
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyСре Окт 07, 2009 10:42 pm

Додадени се нови кориснички рангови за обичните членови, тоа се :

0-50 постови - Аматер
50-100 постови - Почетник
100-200 постови - Јуниор
200-500 постови - Сениор
500-1000 постови - Експерт
1000+ постови - Недостижен
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyЧет Окт 08, 2009 1:21 pm

Одсега па натаму, не мора појќе да кликате на „POSTREPLY“ за да остаете мислење, можете директно да го пишете мислењето најдоле во правоаголната табличка Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyЧет Окт 08, 2009 1:26 pm

Додаден е Мулти цитат, кој се наоѓа во десното ќоше горе, со кој можете да цитирате повеќе членови истовремено.
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyЧет Окт 08, 2009 1:27 pm

Додадена е и листа на членови кои го посетиле форумот во изминатите 24 часа.Неа можете да ја најдете најдоле, во статистиките на форумот.
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyЧет Окт 08, 2009 1:41 pm

[zEUs] напиша:
...за реп да мое да се дава што требаше да се напрае!?
осварливо е ?

p.s ...дај некој други позаебани анимацие :lol!:

Разгледуев и можно е да се стае репутација на форумов, ама не е како кј другите форуми (Бадијала, Кајгана)... Репутацијата се покажуе од страна, најдесно на постот, и не изгледа убоо, ако сакате ќе стаем па гласајте после ако сакате да остане или да се тргне Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyСаб Окт 10, 2009 4:38 pm

...нема тема за ,,игри,, . хммм
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyСаб Окт 10, 2009 11:58 pm

[zEUs] напиша:
...нема тема за ,,игри,, . хммм

Како тема, кај да се отвори темата „ИГРИ“ ?

Или може мислиш на нов форум „ИГРИ“ ?
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyСаб Окт 10, 2009 11:59 pm

Форум... и таму појќе теми за игри =)
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyСаб Окт 10, 2009 11:59 pm

Исто ти е.

Знаеш за што зборим.
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 11, 2009 12:01 am

Инаку размислуев и за ова:

нов форум `договарања`
И за секое ново нешто да се отвара тема, пример:

Вечер идемо таму и таму и горе анкета и да гласаат сите, кј што ќе испадне таму да се иде...
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 11, 2009 12:04 am

Арно викате за форум нов „ИГРИ“ ама кј да го сместим у „Животен Стил“ нема шансе... зош не спаѓа тамо, ќе треба нова категорија да се прае „Компјутери и Технологија“ а у таја категорија зарем само „ИГРИ“ подфорум да има ? :/ Кажите и некој други подфоруми за у таја категорија, и одма ќе напраем ја Smile

Иначе симон предлогов ти држи место, може да се реализира ако се согласа останативе членоој xD
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 11, 2009 12:08 am

Ok.
Ајде нака кажа другите.
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 11, 2009 12:10 am

Ја и ти смо ЗА, уште Неше ако рече „ДА“ значи предлогот ќе се реализира, ако рече „НЕ“ џабе е.

Се моли Неше да се изјасни Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 11, 2009 12:12 am

ДА бе!
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 11, 2009 12:21 am

Двата предлога са реализирани, додадени са 1 категорија под наслов „Компјутери и Технологија“ со подфорумите „Игри“ „Мобилни Телефони“ „Хардвер“ „Интернет и мрежи“.

И исто таке е додаден нов подфорум под наслов „Договарања“ у категоријата „Блок70“.
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? EmptyНед Окт 11, 2009 12:28 am

Супер.

Сеа у договарања отворите само една тема ,,Договарања,, и само таа туе да седи.

Или пак сакате.

Тема:
Сони.
Фудбал.
Вечерни излегувања и сл.

Ајде администрација, одлучитесе =)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Што би промениле на форумов ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што би промениле на форумов ?   Што би промениле на форумов ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што би промениле на форумов ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Блок70 :: Блок70-
Отиди до: