Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 НајвеЧи шмекер!?

Go down 
4 posters

НајвеЧи шмекер!?
Златко
НајвеЧи шмекер!? I_vote_lcap75%НајвеЧи шмекер!? I_vote_rcap
 75% [ 3 ]
Неше
НајвеЧи шмекер!? I_vote_lcap25%НајвеЧи шмекер!? I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Дуле
НајвеЧи шмекер!? I_vote_lcap0%НајвеЧи шмекер!? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Нене
НајвеЧи шмекер!? I_vote_lcap0%НајвеЧи шмекер!? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 4
 

АвторПорака
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyВто Окт 06, 2009 12:09 pm

Ова не е споредна само на Блок 70, ова не е споредна само на град Тетово, ова не е споредна на ниво на цела Македонија, ова не е споредна на цел свет. Оваа споредна е на цел универзум.

Кој е највеЧи шмекер у цел универзум!?

Номинирани:
1. Златко:
Нема женска што паднала на негов шарм (неговите мускули).
Некоја женска кој ќе пројде него го гледа само. Билдер е што да праеш
Сеа кузнае што прае у Битола т.е која шмекиња... се шири на широк сокак ја мислим!? hmmm

2.Неше:
Што да се каже би било премалку:
Најголем сајбер јебач (нема женска кој не га јебнал преку нет).
Нема женска на која не и удрел корпа.
уште треба!? =)

3.Дуле:
Дали е тоа Том Круз!?
Дали е тоа Брет Пит!?
Дали е Кристијано Роналдо!?
Не не... тоа е Дуле!!!
Само градинка ја спомињам и нема друго што, делата покажуаа а не зборојте.

4.Нене:
Не постои женска тој која не га знае во Тетово, а и во пошироко.
Знае за сите.. со кого била, каде била, колку пати била и дали тренира некој спорт.
Уште попознат е кај женските е како Пупи.p.s ...знам ќе речете Шоре да сум го стаел, ама пак тој ако биде у анкетава нема да биде интересно и нема да има конкуренција некоја.

p.s2... у главата свите сте ко шпоред HSHS

afro
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyВто Окт 06, 2009 12:10 pm

Гласав за зипоо...
...мислим никој не може од вас со него Laughing
Вратете се на почетокот Go down
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyВто Окт 06, 2009 1:05 pm

hhahahahahah
звер
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyВто Окт 06, 2009 1:38 pm

smiley напиша:
hhahahahahah
звер

пипи
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyВто Окт 06, 2009 1:45 pm

Ништо, највеќиот шмекер го нема на анкетава и не гласам ја хај
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyВто Окт 06, 2009 2:01 pm

Каталонец напиша:
Ништо, највеќиот шмекер го нема на анкетава и не гласам ја хај

Туе са тија што требаа да бида џанки
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyВто Окт 06, 2009 2:03 pm

[zEUs] напиша:
Каталонец напиша:
Ништо, највеќиот шмекер го нема на анкетава и не гласам ја хај

Туе са тија што требаа да бида џанки

Грешиш, уште еден треба да биде на анкетата.. мисли
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyВто Окт 06, 2009 2:07 pm

Не веруј кул
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyВто Окт 06, 2009 10:14 pm

Треба да се решава меѓу мене и Злате... незнам што сте стаеле и други geek
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? EmptyСре Окт 07, 2009 2:53 pm

Со три од четири гласа, злате е победник и е прогласен за НАЈВЕЌИ ШМЕКЕР У УНИВЕРЗУМОТ.

Сеа кој ќе дојде ќе го прашам коа е тајната што е толкав шмекер лошко
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

НајвеЧи шмекер!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: НајвеЧи шмекер!?   НајвеЧи шмекер!? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
НајвеЧи шмекер!?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Сеир и Игри :: Хумор-
Отиди до: