Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Најомилен филм

Go down 
2 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Најомилен филм Empty
ПишувањеПредмет: Најомилен филм   Најомилен филм EmptyВто Окт 06, 2009 2:52 pm

Кој ви е најомилен филм, филм кој и да го гледате и 100 пута да не ви здосади ?

Мене ми е Матрикс и Лорд оф да рингс возбуда пука од смеа

Админ боштум, а тиа му са омилени Тапшање
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Најомилен филм Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најомилен филм   Најомилен филм EmptyВто Окт 06, 2009 6:46 pm

пука од смеа пука од смеа пука од смеа

p.s ...што е овде отворена темава!?
Вратете се на почетокот Go down
 
Најомилен филм
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Животен стил :: Филм и ТВ-
Отиди до: