Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Промени во Администрацијата

Go down 
2 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Промени во Администрацијата Empty
ПишувањеПредмет: Промени во Администрацијата   Промени во Администрацијата EmptyСре Окт 07, 2009 10:18 pm

Симон е поставен за модератор на форумот „Уметност и Литература“ сепак тоа е негова област и мислам дека добро ќе се снајде хсхс.

честитки на здравје
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Промени во Администрацијата Empty
ПишувањеПредмет: Re: Промени во Администрацијата   Промени во Администрацијата EmptyСре Окт 07, 2009 10:37 pm

Каталонец напиша:
Симон е поставен за модератор на форумот „Уметност и Литература“ сепак тоа е негова област и мислам дека добро ќе се снајде хсхс.

честитки на здравје

пипи
Вратете се на почетокот Go down
 
Промени во Администрацијата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Блок70 :: Блок70-
Отиди до: