Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Момент на вистината.

Go down 
3 posters
АвторПорака
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Момент на вистината. Empty
ПишувањеПредмет: Момент на вистината.   Момент на вистината. EmptyЧет Окт 08, 2009 8:18 pm

На а1 иде секој четврток.
Не знам у колку сат... тоа вие ќе каете.

Сеа после милионер ќе чекам да гледам. Бш е интересно да виимо до кј мое да иде чуечката психа.

Апаратот може да се излже. Има људи што го излжале. Треба едноставно да се остане смирен, и обратно... ако не си смирен ич. Одма мењаваш бола и да каеш вистина лага ќе испадне хаха Laughing

...што мислите за ова, јако е, а?
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Момент на вистината. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Момент на вистината.   Момент на вистината. EmptyЧет Окт 08, 2009 8:33 pm

Момент на Вистината иде у Четворток у 21:00 часот.

Иначе јако е, интересно, многу сакам да начекам некој од Тетово, ама не се наоѓа никој таков Sad
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Момент на вистината. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Момент на вистината.   Момент на вистината. EmptyЧет Окт 08, 2009 8:58 pm

P!T напиша:
Момент на Вистината иде у Четворток у 21:00 часот.

Иначе јако е, интересно, многу сакам да начекам некој од Тетово, ама не се наоѓа никој таков Sad

Дај пријави се ти тв
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Момент на вистината. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Момент на вистината.   Момент на вистината. EmptyЧет Окт 08, 2009 9:00 pm

Ќе треба да им ги земем милиончињата ако се пријавим ја пипи
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Момент на вистината. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Момент на вистината.   Момент на вистината. EmptyЧет Окт 08, 2009 10:14 pm

Леле стариов е луд...
Одговара за помалце од 5 секунде, си кажуе дека бил со малолетничи и тоа не 1 него 2... они 14-15 години он 30 и нешто...

Му вика водителката - Знаете ли дека тоа е кривично дело?
Стариот - Не... па јас не ги силував


пука од смеапука од смеапука од смеапука од смеа
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Момент на вистината. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Момент на вистината.   Момент на вистината. Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Момент на вистината.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Животен стил :: Филм и ТВ-
Отиди до: