Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ватерполо

Go down 
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T

Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Ватерполо Empty
ПишувањеПредмет: Ватерполо   Ватерполо EmptyЧет Окт 08, 2009 8:59 pm

Дали сте играле некоаш? Дали сте гледале на тв? Дали ве интересира спортов?

Инаку да се пофалим, на форумов имамо проватерполиста и често пута го пратим на тв, има добар тим, посебно левиот бек кој е еден од најјаките у свет.

Чест голема и задоволство треба да ни биде што имамо таков член на форумов пипи
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`

Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 30
Местолокација : Тетово

Ватерполо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ватерполо   Ватерполо EmptyЧет Окт 08, 2009 9:24 pm

Има у блоков многу ватерполисти...
Гаго им е најталентиран сеа за сеа, може слободно да ја носи капитенската лента Smile

_________________
Ватерполо 2u57rid
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T

Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Ватерполо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ватерполо   Ватерполо EmptyЧет Окт 08, 2009 9:26 pm

Сеа за сеа Симон им е капитен дека е најискусен, ама не се знае тоа може да се смени Laughing

_________________
Ватерполо 13134xc9
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`

Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 30
Местолокација : Тетово

Ватерполо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ватерполо   Ватерполо EmptyЧет Окт 08, 2009 9:37 pm

P!T напиша:
Сеа за сеа Симон им е капитен дека е најискусен, ама не се знае тоа може да се смени Laughing
Симон им е тренер бе... он е легенда на ватерполото

_________________
Ватерполо 2u57rid
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content
Ватерполо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ватерполо   Ватерполо Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Ватерполо
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Останати спортови-
Отиди до: