Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Фифа 2010

Go down 
3 posters
АвторПорака
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Фифа 2010 Empty
ПишувањеПредмет: Фифа 2010   Фифа 2010 EmptyНед Окт 11, 2009 12:25 am

Га обожавам фифа зш мое да се игра сезона и е слично ко менаџер.
Моеш да прескокнуеш утакмице и сл.

Највише за тоа.

Еве нешто трејлер.


п.с...
дали вреди да потрошим 7 гига за неа? Neutral
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фифа 2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фифа 2010   Фифа 2010 EmptyНед Окт 11, 2009 12:32 am

[zEUs] напиша:
Га обожавам фифа зш мое да се игра сезона и е слично ко менаџер.
Моеш да прескокнуеш утакмице и сл.

Највише за тоа.

Еве нешто трејлер.


п.с...
дали вреди да потрошим 7 гига за неа? Neutral

Па глеј, ако толку ти е омилена ка што викаш, ондак вреди да потрошиш 7 гига, ма да не веруем да ти останале уште толку Laughing
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Фифа 2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фифа 2010   Фифа 2010 EmptyНед Окт 11, 2009 11:30 pm

За ФИФА не би потрошил ни 2 гига а не па 7...
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Фифа 2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фифа 2010   Фифа 2010 EmptyСре Окт 14, 2009 7:52 pm

Ајде ако не нака излезе побрзо ми се игра ова =)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Фифа 2010 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фифа 2010   Фифа 2010 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Фифа 2010
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Компјутери и Технологија :: Игри-
Отиди до: