Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Рамстор - 17.10.2009

Go down 

Играш?
Да
Рамстор - 17.10.2009 I_vote_lcap50%Рамстор - 17.10.2009 I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Не
Рамстор - 17.10.2009 I_vote_lcap50%Рамстор - 17.10.2009 I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Општо гласови : 2
 

АвторПорака
P!T
Администратор
P!T

Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Рамстор - 17.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Рамстор - 17.10.2009   Рамстор - 17.10.2009 EmptyСре Окт 14, 2009 4:38 pm

У рамстор имамо термин од 1-2, ќе се игра против марко и компанија.

Е сеа на кого му се игра, нека пише у темава Smile

До сеа пријавени дека ќе играа са :

Дуле
Нене


Пс. Пријавуењето трае до Петок до 12:00 саат.

_________________
Рамстор - 17.10.2009 13134xc9


Последната промена е направена од P!T на Сре Окт 14, 2009 6:07 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`

Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 30
Местолокација : Тетово

Рамстор - 17.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рамстор - 17.10.2009   Рамстор - 17.10.2009 EmptyСре Окт 14, 2009 6:25 pm

Ќе ви кажем ја у петок накј 4-5 сат...
Дека може да не бидем дома и субота до 4-5 сат...

_________________
Рамстор - 17.10.2009 2u57rid
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]

Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Рамстор - 17.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рамстор - 17.10.2009   Рамстор - 17.10.2009 EmptyСре Окт 14, 2009 7:44 pm

И ја не знам сега.
..ќе ти каем у петок до 12 Smile
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T

Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Рамстор - 17.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рамстор - 17.10.2009   Рамстор - 17.10.2009 EmptyПет Окт 16, 2009 3:56 pm

Симон дека не го посетуе форумов и ја ќе пишем место него :

„НЕ ИГРА СИМОН“ .

Уште Неше да каже.

_________________
Рамстор - 17.10.2009 13134xc9
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`

Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 30
Местолокација : Тетово

Рамстор - 17.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рамстор - 17.10.2009   Рамстор - 17.10.2009 EmptyПет Окт 16, 2009 4:02 pm

Не игра и Неше... не е дома до 3:40/4...

_________________
Рамстор - 17.10.2009 2u57rid
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T

Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Рамстор - 17.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рамстор - 17.10.2009   Рамстор - 17.10.2009 EmptyПет Окт 16, 2009 4:04 pm

ок заклучено

_________________
Рамстор - 17.10.2009 13134xc9
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content
Рамстор - 17.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Рамстор - 17.10.2009   Рамстор - 17.10.2009 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Рамстор - 17.10.2009
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Блок70 :: Договарања-
Отиди до: