Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Билдање

Go down 
АвторПорака
Zip4o *X*
Аматер
Zip4o *X*


Број на мислења : 4
Join date : 2009-10-27
Age : 33
Местолокација : Тетово & Битола

Билдање Empty
ПишувањеПредмет: Билдање   Билдање EmptyВто Окт 27, 2009 1:28 am

Во оваа тема може да пишувате во врска со билдањето, да давате совети но исто така и да барате совети во врска со вежби во теретаана,вежби во домашни услови, и исхрана.

ОДВАЈ ЧЕКАМ ДА ДОЈДЕ ЛЕТО ТРИДЕСЕТО (аххаха) да се вратим на овја спорт Smile билдер таз боксер
Вратете се на почетокот Go down
 
Билдање
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Останати спортови-
Отиди до: