Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Шпорет ?!

Go down 
4 posters

Кој е поголем шпорет ?
Каталонец
Шпорет ?! I_vote_lcap0%Шпорет ?! I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Зеус
Шпорет ?! I_vote_lcap100%Шпорет ?! I_vote_rcap
 100% [ 3 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Шпорет ?! Empty
ПишувањеПредмет: Шпорет ?!   Шпорет ?! EmptyНед Окт 04, 2009 1:58 am

Кој е поголем шпорет ... Каталонец или Зеус ?

Имате анкета , Гласајте ! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Шпорет ?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпорет ?!   Шпорет ?! EmptyНед Окт 04, 2009 1:59 am

scratch ZEUS
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Шпорет ?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпорет ?!   Шпорет ?! EmptyНед Окт 04, 2009 2:00 am

ццц

Дискриминација, разизам и све останато.
Еден и единствен сум ја мислим ова е неправда да ме споредуаа со друг некој.

љут.
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Шпорет ?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпорет ?!   Шпорет ?! EmptyНед Окт 04, 2009 2:05 am

ЗЕУС
Шпорет ?! 10848Photo-01212442
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Шпорет ?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпорет ?!   Шпорет ?! EmptyНед Окт 04, 2009 2:07 am

Milanez` напиша:
ЗЕУС
Шпорет ?! 10848Photo-01212442

пфф.
Овја го споредуеш со мене...
...ништо не е. го мачкам на леБ за доручек овја.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Шпорет ?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шпорет ?!   Шпорет ?! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Шпорет ?!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Сеир и Игри :: Хумор-
Отиди до: