Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Најдобар „тројкаш“

Go down 
4 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Најдобар „тројкаш“ Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар „тројкаш“   Најдобар „тројкаш“ EmptyНед Окт 04, 2009 11:52 pm

Кој играч е најдобар за давање тројки во кошарката ?

Ја мислим дека е Леброн Џејмс... чуекот има невиден сенс за кош. се смее
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Најдобар „тројкаш“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар „тројкаш“   Најдобар „тројкаш“ EmptyНед Окт 04, 2009 11:53 pm

fala bogu.i ja mislim deka e najdobar
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Најдобар „тројкаш“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар „тројкаш“   Најдобар „тројкаш“ EmptyПон Окт 05, 2009 1:19 am

Хахахахахаххаа што пишуете бе коа незнаете :lol!:
Има многу подобри пр. Џејсон Капоно, Предраг Стојакович, Реј Ален, Решарт Луис...

Basketball
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Најдобар „тројкаш“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар „тројкаш“   Најдобар „тројкаш“ EmptyПон Окт 05, 2009 2:00 pm

Леброн е бе најбољи што ти е ? :lol!:
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Најдобар „тројкаш“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар „тројкаш“   Најдобар „тројкаш“ EmptyПон Окт 05, 2009 2:22 pm

Каталонец напиша:
Леброн е бе најбољи што ти е ? Најдобар „тројкаш“ Lol
А може и е најдобар Најдобар „тројкаш“ Icon_bounce
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Најдобар „тројкаш“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар „тројкаш“   Најдобар „тројкаш“ EmptyПон Окт 05, 2009 6:51 pm

Milanez` напиша:
Хахахахахаххаа што пишуете бе коа незнаете :lol!:
Има многу подобри пр. Џејсон Капоно, Предраг Стојакович, Реј Ален, Решарт Луис...

Basketball
У моментов е тој Basketball

Инаку:
Реј Ален
Предраг Стојакович

заедно со:
РеЏи Милер
...са едни од најдобрите тројкаши на сите времиња
Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Најдобар „тројкаш“ Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најдобар „тројкаш“   Најдобар „тројкаш“ Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобар „тројкаш“
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Најдобар Интернет

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Кошарка-
Отиди до: