Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Најдобар Интернет

Go down 
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Најдобар Интернет Empty
ПишувањеПредмет: Најдобар Интернет   Најдобар Интернет EmptyНед Окт 11, 2009 12:33 am

Според мене е АДСЛ, од ка сум стаел само 2 пута ми има паднато и толку. Брз е, не прае проблеми и тоа е најважно Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
 
Најдобар Интернет
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Најдобар „тројкаш“

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Компјутери и Технологија :: Интернет и мрежи-
Отиди до: