Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Оф топик

Go down 
4 posters
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Оф топик   Оф топик EmptyПон Окт 05, 2009 7:11 pm

Темава е за пишуење таке што сакате, дозволено е пцуење, вреѓање, значи све е дозволено.

Дискусиите може да почнат.
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyПон Окт 05, 2009 7:13 pm

Куров да ми јадеш шпорет еден :evil:
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyПон Окт 05, 2009 7:14 pm

Каталонец напиша:
Куров да ми јадеш шпорет еден :evil:

:lol!:
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyПон Окт 05, 2009 7:24 pm

ГО прими бе Зус ? Laughing
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyПон Окт 05, 2009 9:18 pm

Каталонец напиша:
ГО прими бе Зус ? Laughing

mhm
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 12:31 pm

Ќе ти дадем хетшат на кантер.. хај
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 1:37 pm

LOL!

кој ја отворил бе темава!? :S
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 1:46 pm

[zEUs] напиша:
LOL!

кој ја отворил бе темава!? :S

Ти требаа наочаре ? големи очи
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:00 pm

Каталонец напиша:
[zEUs] напиша:
LOL!

кој ја отворил бе темава!? :S

Ти требаа наочаре ? големи очи

Нема шансе да сум ја Laughing
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:02 pm

[zEUs] напиша:
Каталонец напиша:
[zEUs] напиша:
LOL!

кој ја отворил бе темава!? :S

Ти требаа наочаре ? големи очи

Нема шансе да сум ја Laughing

Ти си, ти си мутав
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:03 pm

А можда и ја пука од смеа

Неше е.
Ти Пит да си не ми се веруе среден прст
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:04 pm

[zEUs] напиша:
А можда и ја пука од смеа

Неше е.
Ти Пит да си не ми се веруе среден прст


бан
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:05 pm

бан бан бан
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:06 pm

Тоа време ја праев темата фан клуб Арсенал.

Нема шансе да сум ја игра

p.s ...Неше е.
Само тој може ова да го напише:
,,Дискусиите може да почнат.,,

Laughing
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:12 pm

Неше, како не ти е срам да отвораш тема у Зеусово име нцнц збунет
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:12 pm

Немам отворено ја, а ако не е симон тогаш е дуле 101% Оф топик 43775
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:15 pm

Правда за Уроша !! таз
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:18 pm

Каталонец напиша:
Правда за Уроша !! таз

Није тој убојца за да лежи затвор 10 година

( како беше понатаму пука од смеа)
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 2:43 pm

Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 3:04 pm

Ахахаха ХСХС!!! пука од смеа пука од смеа пука од смеа
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 6:43 pm

После ќе речеше заш не седим на БАД.
...кој ќе најда ставаа за админи и мод.

Земите пример Ерво па натаму x)
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 6:58 pm

И више нене не викај за фудбал, што да не дојдеше симон денеска, мие ќе требаше дома да идемо, затоа одлучи се или со нас си или со нив.
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 8:33 pm

Каталонец напиша:
И више нене не викај за фудбал, што да не дојдеше симон денеска, мие ќе требаше дома да идемо, затоа одлучи се или со нас си или со нив.

Ја ќе спием дома више, не слагам таке дека прае Крт-он лут
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 8:36 pm

[zEUs] напиша:
Каталонец напиша:
И више нене не викај за фудбал, што да не дојдеше симон денеска, мие ќе требаше дома да идемо, затоа одлучи се или со нас си или со нив.

Ја ќе спием дома више, не слагам таке дека прае Крт-он лут

Мудра одлука се смее
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик EmptyВто Окт 06, 2009 8:59 pm

пипи
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Оф топик
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Сеир и Игри :: Играчница-
Отиди до: