Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Оф топик

Go down 
4 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyВто Окт 06, 2009 10:12 pm

Каталонец напиша:
И више нене не викај за фудбал, што да не дојдеше симон денеска, мие ќе требаше дома да идемо, затоа одлучи се или со нас си или со нив.
Педер бе, и уште вика ПА ШТО ДА ПРАЕМ, МОРАМ ДА ИДЕМ bounce
И мене не ме викајте више за фудбал позади...
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyСре Окт 07, 2009 9:46 pm

Кј сте бе блокери, како е, ве снема нешто мистичен
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyСре Окт 07, 2009 10:38 pm

Каталонец напиша:
Кј сте бе блокери, како е, ве снема нешто мистичен
mhm =)
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyСре Окт 07, 2009 10:41 pm

[zEUs] напиша:
Каталонец напиша:
Кј сте бе блокери, како е, ве снема нешто мистичен
mhm =)

Ти па сеа мислиш ако си модератор, заебан си ? кеса
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyСре Окт 07, 2009 10:56 pm

Каталонец напиша:
[zEUs] напиша:
Каталонец напиша:
Кј сте бе блокери, како е, ве снема нешто мистичен
mhm =)

Ти па сеа мислиш ако си модератор, заебан си ? кеса

mhm =)
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyСре Окт 07, 2009 10:57 pm

p.s ...го нaпраев тоа што го сакаше Пит.
Гледаш дека моем кезење
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 11:19 am

[zEUs] напиша:
p.s ...го нaпраев тоа што го сакаше Пит.
Гледаш дека моем кезење

звер
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 8:04 pm

Заш смени ник!? геј!
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 8:39 pm

[zEUs] напиша:
Заш смени ник!? геј!

Ми се може бе горд
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 8:58 pm

P!T напиша:
[zEUs] напиша:
Заш смени ник!? геј!

Ми се може бе горд

Сисај бе. си игра
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 9:01 pm

Леле кој лжго си еј нцнцн, вика ќе спием дома а отишол КЕЈ баба му на ручек нцнц. збунет

ХсХс
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 9:36 pm

P!T напиша:
Леле кој лжго си еј нцнцн, вика ќе спием дома а отишол КЕЈ баба му на ручек нцнц. збунет

ХсХс
Сестраму не била дома, а ни мајкаму па морал некаде да јаде...
Таткому спие и вика, сине кој те јебе иди си кј бабати она нека ти даде...

видел невидел заминал bounce
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyЧет Окт 08, 2009 11:30 pm

пука од смеа пука од смеа пука од смеа

Што не моабети ќе ти извада људиве Smile

Инаку ако ве интересира бев до чаршија да се видим со некого пипи
Па успут отиднав до кј баба ми... дома што ќе се прае.
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyСаб Окт 10, 2009 4:59 pm

Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyСаб Окт 10, 2009 7:13 pm

којКРШ!
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyНед Окт 11, 2009 12:37 am

[zEUs] напиша:
Нене за оваа ти зборев.
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs238.snc1/8532_1111969648647_1509073089_30260371_3034746_n.jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs154.snc1/5731_1084445160552_1509073089_30194081_2919655_n.jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs010.snc1/2628_1024897591900_1509073089_30058273_5142064_n.jpg

ја знаеш?

Нене очигледно не га посетуе темава, не знае дека постои ... збунет

Иначе женскава прска од целулит. се смее
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyНед Окт 11, 2009 11:11 am

Бш е топ.
Има што да фатиш =)
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyНед Окт 11, 2009 7:16 pm

Дај бе златево нека дојде да се зачлени на форумов, одма ќе го активира подфорумон „Љубов и Секс“. возбуда возбуда
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyНед Окт 11, 2009 9:41 pm

Пит што се здивуеш Smile
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyСре Окт 14, 2009 9:28 pm

[zEUs] напиша:
Пит што се здивуеш Smile

Еј Д(В)лечко ај не ме замарај со глупости и успут узми. кул
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyЧет Окт 15, 2009 10:04 pm

и ти не чиниш.
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 EmptyПет Окт 16, 2009 8:20 am

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Оф топик - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Оф топик
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Сеир и Игри :: Играчница-
Отиди до: