Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Каков мобилен телефон би сакале да имате ?

Go down 
2 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Каков мобилен телефон би сакале да имате ? Empty
ПишувањеПредмет: Каков мобилен телефон би сакале да имате ?   Каков мобилен телефон би сакале да имате ? EmptyНед Окт 11, 2009 12:47 am

Насловот кажуе све.. насмеано
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Каков мобилен телефон би сакале да имате ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков мобилен телефон би сакале да имате ?   Каков мобилен телефон би сакале да имате ? EmptyНед Окт 11, 2009 11:09 am

никаков.
не ми треба :P
Вратете се на почетокот Go down
 
Каков мобилен телефон би сакале да имате ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Што монитор имате ?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Компјутери и Технологија :: Мобилни Телефони-
Отиди до: