Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што монитор имате ?

Go down 
2 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Што монитор имате ? Empty
ПишувањеПредмет: Што монитор имате ?   Што монитор имате ? EmptyСре Окт 14, 2009 8:10 pm

Ја имам PHILIPS 19` , и многу сум задоволен Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Што монитор имате ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што монитор имате ?   Што монитор имате ? EmptyПон Окт 19, 2009 9:28 pm

Hundai ..дизелаш :P
Вратете се на почетокот Go down
 
Што монитор имате ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Каков мобилен телефон би сакале да имате ?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Компјутери и Технологија :: Хардвер-
Отиди до: