Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 За кого навијате ?

Go down 
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

За кого навијате ? Empty
ПишувањеПредмет: За кого навијате ?   За кого навијате ? EmptyНед Окт 04, 2009 8:25 pm

За кој тим навијате у кошарка ?

Ја за Лејкерс се смее
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
 
За кого навијате ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» За кого сте во Формула1 ?
» За кого сте во Тенис ?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Кошарка-
Отиди до: