Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 За кого сте во Тенис ?

Go down 
3 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

За кого сте во Тенис ? Empty
ПишувањеПредмет: За кого сте во Тенис ?   За кого сте во Тенис ? EmptyВто Окт 06, 2009 3:02 pm

Ја сум за Новак Џоковиќ звер возбуда
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

За кого сте во Тенис ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого сте во Тенис ?   За кого сте во Тенис ? EmptyВто Окт 06, 2009 3:09 pm

Надал!!!


За кого сте во Тенис ? Nadal-falls
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

За кого сте во Тенис ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого сте во Тенис ?   За кого сте во Тенис ? EmptyВто Окт 06, 2009 6:46 pm

Се знае...
...Федерер кој друг.

Дај напрај анкета ако мое!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

За кого сте во Тенис ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого сте во Тенис ?   За кого сте во Тенис ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
За кого сте во Тенис ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» За кого навијате ?
» За кого сте во Формула1 ?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Останати спортови-
Отиди до: