Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 За кого сте во Формула1 ?

Go down 
3 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

За кого сте во Формула1 ? Empty
ПишувањеПредмет: За кого сте во Формула1 ?   За кого сте во Формула1 ? EmptyНед Окт 04, 2009 8:28 pm

За кого навијате у Формула1 ?

Ја сум за Алонсо ! bounce
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

За кого сте во Формула1 ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого сте во Формула1 ?   За кого сте во Формула1 ? EmptyНед Окт 04, 2009 9:47 pm

Батон. afro

Од секоаш сум за него.
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

За кого сте во Формула1 ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого сте во Формула1 ?   За кого сте во Формула1 ? EmptyНед Окт 04, 2009 10:44 pm

Мекларен МЕРЦЕРЕС! cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

За кого сте во Формула1 ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого сте во Формула1 ?   За кого сте во Формула1 ? EmptyПон Окт 05, 2009 7:09 pm

Milanez` напиша:
Мекларен МЕРЦЕРЕС! cheers cheers cheers

пф.. тија Ботојте :P

p.s ...дај речи те му на Ѓоко да се зачлени овде бш ќе има доста добра дискусија хихи =)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

За кого сте во Формула1 ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кого сте во Формула1 ?   За кого сте во Формула1 ? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
За кого сте во Формула1 ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» За кого сте во Тенис ?
» За кого навијате ?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Останати спортови-
Отиди до: