Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Договарања.

Go down 
4 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 2:50 am

се смеат
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 11:13 am

Леле бе толку нема уште 2 деца збунет

Пс. Ќе слагамо после у 5 ? D:
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 1:14 pm

На МСН рековмо не bounce
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 3:22 pm

Дај бе да слеземо после ... рататата
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 6:56 pm

Нема идење у Лопез, Ќирко несмее да вози после 11...
Симон ќе го прими?

1.Да
2.Нормално
3.Фала богу
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 6:57 pm

Milanez` напиша:
Нема идење у Лопез, Ќирко несмее да вози после 11...
Симон ќе го прими?

1.Да
2.Нормално
3.Фала богу

И ја го примив многу лошо и тоа лут
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 8:04 pm

Идемо у сарачино тогаш.
Што е проблем!? друг викенд има за Лопез Smile
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 9:18 pm

[zEUs] напиша:
Идемо у сарачино тогаш.
Што е проблем!? друг викенд има за Лопез Smile

Не е СараЧино туку СараЌино Smile ХсХс

И кој е за Сараќино друг ?
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 10:17 pm

[zEUs] напиша:
Идемо у сарачино тогаш.
Што е проблем!? друг викенд има за Лопез Smile
ботко Laughing

Па можете и овој викенд да идете за Лопез бе... со такси

И онака Кире несмее да вози после 11...
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 10:57 pm

P!T напиша:
[zEUs] напиша:
Идемо у сарачино тогаш.
Што е проблем!? друг викенд има за Лопез Smile

Не е СараЧино туку СараЌино Smile ХсХс

И кој е за Сараќино друг ?

Ќе идеш ти!?
Ја и Муа ќе идемо.
Дај кажи Лимун да те запише!!!

пит пит пит... туе си?
пиши!

т.е ...влези на мсн и кажи му на Муа дали ќе идеш или не, ајде те молим.
плс.
поз.
фала.
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 11:13 pm

[zEUs] напиша:
P!T напиша:
[zEUs] напиша:
Идемо у сарачино тогаш.
Што е проблем!? друг викенд има за Лопез Smile

Не е СараЧино туку СараЌино Smile ХсХс

И кој е за Сараќино друг ?

Ќе идеш ти!?
Ја и Муа ќе идемо.
Дај кажи Лимун да те запише!!!

пит пит пит... туе си?
пиши!

т.е ...влези на мсн и кажи му на Муа дали ќе идеш или не, ајде те молим.
плс.
поз.
фала.
^ замина да спие накј 9-30... утре требал рано да стане за на ексКУРзија Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyЧет Окт 08, 2009 11:22 pm

оф леле.

а ти ќе идеш?
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyПет Окт 09, 2009 2:09 pm

не фб
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyСаб Окт 10, 2009 2:38 am

Пит... заш го прими прееска пред да излезем!?
Што ти се десило!?
Вратете се на почетокот Go down
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyСаб Окт 10, 2009 12:28 pm

Сакате вечер кј мене да гледамо филм!?
а? а? а?

Што се испедерчивте вчера се испедерчивте, да видимо сеа за вечерва.
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyСаб Окт 10, 2009 3:23 pm

у 4 надвор па ќе се договоримо =)
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyСаб Окт 10, 2009 3:24 pm

Milanez` напиша:
у 4 надвор па ќе се договоримо =)

ok.


p.s ...
...утре ќе се иде на кале (пешки).
Предложите у колку сат да се иде?

Ја би идел и од 7. Ама пак сеа не е мн вручина и ако сакате покасно ќе идемо.
кажите.
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyСаб Окт 10, 2009 6:53 pm

[zEUs] напиша:
Сакате вечер кј мене да гледамо филм!?
а? а? а?

Што се испедерчивте вчера се испедерчивте, да видимо сеа за вечерва.
Што бидна? да се иде кј тебе или да се слага надвор... или чаршија?
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyСаб Окт 10, 2009 11:33 pm

За утре што праемо!?

У 12 на сони?
Кој ќе иде сигурно!?
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyСаб Окт 10, 2009 11:56 pm

Глеј, ја ако станем до 12 ќе дојдем ... насмеано
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 EmptyНед Окт 11, 2009 12:22 am

Отворен е нов подфорум „Договарања“, што значи не е потребна темава и иде у канта. заклучено
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Договарања. - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Договарања.   Договарања. - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Договарања.
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Блок70 :: Канта-
Отиди до: