Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Фан клуб: Челзи

Go down 
3 posters
АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Челзи Empty
ПишувањеПредмет: Фан клуб: Челзи   Фан клуб: Челзи EmptyНед Окт 04, 2009 7:25 pm

Добра победа денеска... Дрогба не мрдна до 70 минута, после почна да трча и паднаја двата гола.
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Фан клуб: Челзи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Челзи   Фан клуб: Челзи EmptyНед Окт 04, 2009 8:07 pm

kolku zavrsi celzi Question
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Челзи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Челзи   Фан клуб: Челзи EmptyНед Окт 04, 2009 8:11 pm

smiley напиша:
kolku zavrsi celzi Question

2-0 Laughing

Со голојте на Анелка и Малуда Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
smiley
Аматер
smiley


Број на мислења : 35
Join date : 2009-10-03

Фан клуб: Челзи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Челзи   Фан клуб: Челзи EmptyНед Окт 04, 2009 8:15 pm

ne gledav bounce
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Челзи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Челзи   Фан клуб: Челзи EmptyНед Окт 04, 2009 8:22 pm

Глуп фудбал беше, дур не падна голот... после подобро беше scratch
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Челзи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Челзи   Фан клуб: Челзи EmptyНед Окт 04, 2009 8:23 pm

Milanez` напиша:
Глуп фудбал беше, дур не падна голот... после подобро беше scratch

Тоа е точно ! Ептен беше досадно... само фаули се праеја :P
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Фан клуб: Челзи Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Челзи   Фан клуб: Челзи Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Фан клуб: Челзи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Фан клуб: Милан
» Фан клуб: Тетекс
» Фан клуб: Арсенал
» Фан клуб: Јувентус
» Фан клуб: Ливерпул

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Фудбал :: Фудбал фан клуб-
Отиди до: