Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Фан клуб: Тетекс

Go down 
3 posters
АвторПорака
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyНед Окт 04, 2009 1:50 am

Тетекс е емоција, Тетекс е радост и тага, победа и пораз.

официјална страна:
http://www.fcteteks.com/

Па Војводи изволте на дискусии.
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyНед Окт 04, 2009 6:43 pm

Пелистер - Тетекс 3-1 pale
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyПон Окт 05, 2009 6:52 pm

Milanez` напиша:
Пелистер - Тетекс 3-1 pale
оф.

Тоа е.
Ајде наредна дома ќе се тепа study
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyВто Окт 06, 2009 2:50 pm

младинци: Металург - Тетекс 6-2 (2-0)

кадети: Металург - Тетекс 1-1 (1-0)

Младинциве ги истуриле нашиве збунет
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyВто Окт 06, 2009 3:14 pm

У Тони се надеваш bounce bounce bounce


камења, ка прв тим, така младинци така и кадети bounce bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyВто Окт 06, 2009 3:21 pm

Тони играл 80 минута, 10 минута пред крај го извадиле пука од смеа
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyВто Окт 06, 2009 6:47 pm

Каталонец напиша:
Тони играл 80 минута, 10 минута пред крај го извадиле пука од смеа

До кога бе, до кога не знам.
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyНед Окт 11, 2009 1:17 am

Тетекс 0-2 Скопје Тапшање

Ем со второлигаш, ем дома и пак смо изгубиле лут

СРАМОТА! КИФЛА СИКТЕР!
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyПон Окт 12, 2009 8:18 pm

Камења....

Него кога играат дома? да идемо да гледамо =)
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyСре Окт 14, 2009 7:51 pm

Date: Sunday, 18 October 2009
Time: 14:00 - 15:45
Location: Градски стадион Тетово

Идемо!?
против... хоризонт турново или нешто таке Smile
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyСре Окт 14, 2009 7:59 pm

[zEUs] напиша:
Date: Sunday, 18 October 2009
Time: 14:00 - 15:45
Location: Градски стадион Тетово

Идемо!?
против... хоризонт турново или нешто таке Smile

А да отвореше тема у Договарања ? Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyНед Окт 18, 2009 4:56 pm

Тетекс камењата против Турново камењата 1-0 у 87`ма...
Турново од 37 ма играше со играч помалце, доказ дека Тетекс се камења (=
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyПон Окт 19, 2009 9:28 pm

Ќе идемо на наредна дома ако неврне?
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс EmptyПон Окт 26, 2009 6:00 pm

Со РЕНОВА ако не врне идемо!
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Фан клуб: Тетекс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фан клуб: Тетекс   Фан клуб: Тетекс Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Фан клуб: Тетекс
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Фан клуб: Ливерпул
» Фан клуб: Интер
» Фан клуб: Лацио
» Фан клуб: Рома
» Фан клуб: Барселона

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Спорт :: Фудбал :: Фудбал фан клуб-
Отиди до: