Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Надвор - 11.10.2009

Go down 
3 posters

Вечер:
дома
Надвор - 11.10.2009 I_vote_lcap50%Надвор - 11.10.2009 I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
надвор
Надвор - 11.10.2009 I_vote_lcap50%Надвор - 11.10.2009 I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
кафемат (круг низ чаршија)
Надвор - 11.10.2009 I_vote_lcap0%Надвор - 11.10.2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 4
 
Poll closed

АвторПорака
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Надвор - 11.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Надвор - 11.10.2009   Надвор - 11.10.2009 EmptyНед Окт 11, 2009 8:16 pm

Коа ќе заврши Бегство од затвор ќе слеземо или дома...
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Надвор - 11.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Надвор - 11.10.2009   Надвор - 11.10.2009 EmptyНед Окт 11, 2009 8:19 pm

Ја не излагам нигде, уморен сум и затоа дома ќе си седим Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Надвор - 11.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Надвор - 11.10.2009   Надвор - 11.10.2009 EmptyНед Окт 11, 2009 8:19 pm

Дома.
Не моем да слезем.

то.
фала.
поз.
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Надвор - 11.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Надвор - 11.10.2009   Надвор - 11.10.2009 EmptyНед Окт 11, 2009 8:22 pm

2 - 2 ....

Сеа како ќе ја решимо???
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Надвор - 11.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Надвор - 11.10.2009   Надвор - 11.10.2009 EmptyНед Окт 11, 2009 8:22 pm

Ќе викнемо пети...
...или ќе фрљамо париче hh =)
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Надвор - 11.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Надвор - 11.10.2009   Надвор - 11.10.2009 EmptyНед Окт 11, 2009 8:23 pm

Ненево се плаши да пише, колку е за нигде лут
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Надвор - 11.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Надвор - 11.10.2009   Надвор - 11.10.2009 EmptyНед Окт 11, 2009 10:46 pm

Ништо од ова... заклучено
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Надвор - 11.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Надвор - 11.10.2009   Надвор - 11.10.2009 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Надвор - 11.10.2009
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Брвенца - 16.10.2009
» Кале - 13.10.2009
» Рамстор - 17.10.2009
» Кафе - 15.10.2009
» 17.10.2009 (вечер)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Блок70 :: Договарања-
Отиди до: