Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кафе - 15.10.2009

Go down 
2 posters

Идеш ?
Да
Кафе - 15.10.2009 I_vote_lcap100%Кафе - 15.10.2009 I_vote_rcap
 100% [ 2 ]
Не
Кафе - 15.10.2009 I_vote_lcap0%Кафе - 15.10.2009 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 2
 
Poll closed

АвторПорака
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Кафе - 15.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Кафе - 15.10.2009   Кафе - 15.10.2009 EmptyЧет Окт 15, 2009 2:44 pm

По повод доаѓањето на Зипо, за да го прославимо неговото доаѓање ја викам да се иде вечер на кафе негде ... Smile

Па кој е ЗА нека пише у темава да се договоримо кде како и слично Smile


Последната промена е направена од P!T на Чет Окт 15, 2009 8:40 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Кафе - 15.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе - 15.10.2009   Кафе - 15.10.2009 EmptyЧет Окт 15, 2009 4:24 pm

У 5 ќе се иде... т.е. за едно 40 мин (=
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Кафе - 15.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе - 15.10.2009   Кафе - 15.10.2009 EmptyЧет Окт 15, 2009 8:30 pm

Бевмо у Ало Ало... окапавмо едно 3 саата...
Имаше смеење, имаше братска делба... штета не ни успеа шмркањето наиде конобарот и то Smile


заклучено
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Кафе - 15.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафе - 15.10.2009   Кафе - 15.10.2009 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кафе - 15.10.2009
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Брвенца - 16.10.2009
» Кале - 13.10.2009
» Рамстор - 17.10.2009
» 17.10.2009 (вечер)
» Надвор - 11.10.2009

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Блок70 :: Договарања-
Отиди до: