Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кале - 13.10.2009

Go down 
3 posters

Идемо!?
Да
Кале - 13.10.2009 I_vote_lcap67%Кале - 13.10.2009 I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Не
Кале - 13.10.2009 I_vote_lcap33%Кале - 13.10.2009 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Општо гласови : 3
 
Poll closed

АвторПорака
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Кале - 13.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Кале - 13.10.2009   Кале - 13.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 11:27 pm

Утре!

Кој е за на кале утре!?
Не сабајле туку попладне кј 3-4 сат!?

Пит би бил вратен од школо, ако е расположен и ако нема за учење не би знаел зш не би дошол.
LOL ако остане у блок би дошол.
Нене у школо.
Стех у школо.
Неше... дома тој не прае проблем.

Ајде да не идем сам :P
...или пак за фудбал сте!? ...но нема кој за фудбал ако смо четворица би играл но не ми се веруе да слеза толку, што викате!?

НАПОМЕНА!!!
НА СТЕХ И НЕНЕ КАЖИТЕ ИМ ГА ТЕМАВА ДА ГА ВИДА, А И БОБИ АКО ГО ВИДИТЕ ПРАШАЈТЕ ГО.
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Кале - 13.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кале - 13.10.2009   Кале - 13.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 11:34 pm

Ако не врне идемо...
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Кале - 13.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кале - 13.10.2009   Кале - 13.10.2009 EmptyВто Окт 13, 2009 12:29 am

(ако не врне)
У 3 сат кј Неше пред зграда.

Ја.
Неше и
Нене ќе идемо.

друг!?
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Кале - 13.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кале - 13.10.2009   Кале - 13.10.2009 EmptyВто Окт 13, 2009 11:54 am

Ја не можем, ќе учим хај
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Кале - 13.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кале - 13.10.2009   Кале - 13.10.2009 EmptyВто Окт 13, 2009 1:55 pm

Времево за кале се погоди големи очи
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Кале - 13.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кале - 13.10.2009   Кале - 13.10.2009 EmptyВто Окт 13, 2009 2:17 pm

Идемо значи Smile
...у 3 сат!
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Кале - 13.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кале - 13.10.2009   Кале - 13.10.2009 EmptyВто Окт 13, 2009 2:45 pm

Симон облечи се убоо, дан те однесе ветеров се смее
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Кале - 13.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кале - 13.10.2009   Кале - 13.10.2009 EmptyВто Окт 13, 2009 7:52 pm

Планиравмо едно, испадна друго. Јбг, тоа е Smile

Кључ заклучено
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Кале - 13.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кале - 13.10.2009   Кале - 13.10.2009 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кале - 13.10.2009
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Надвор - 11.10.2009
» Брвенца - 16.10.2009
» Рамстор - 17.10.2009
» Кафе - 15.10.2009
» 17.10.2009 (вечер)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Блок70 :: Договарања-
Отиди до: