Блок70
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Блокери РулЗ !!!
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Брвенца - 16.10.2009

Go down 
3 posters

Идемо!?
Да
Брвенца - 16.10.2009 I_vote_lcap67%Брвенца - 16.10.2009 I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Не
Брвенца - 16.10.2009 I_vote_lcap33%Брвенца - 16.10.2009 I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Општо гласови : 3
 
Poll closed

АвторПорака
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:14 pm

Кој е за сеа у петок (16.10.2009) за у Брвенца.
...не смо биле никат таму па да видимо што се дешава.
Што викате!?

Кој е за!? мафија
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:16 pm

Ја сум за НЕ, поречани -.-
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:17 pm

Milanez` напиша:
Ја сум за НЕ, поречани -.-

Абе геј.
Све да се дискриминирано нцнцнц.

p.s ...ајде ќе го викнемо Мирче жути и ќе биде јако :P
Вратете се на почетокот Go down
Milanez`
Администратор
Milanez`


Број на мислења : 93
Join date : 2009-10-03
Age : 33
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:21 pm

шо се љутиш, ти кажав неидем =))
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:21 pm

Milanez` напиша:
шо се љутиш, ти кажав неидем =))

ok Laughing
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:22 pm

ЈЕАХ, ова се чекаше. Ама сеа више нема живи свирке тамо, али ипак вреди да се иде да се види што има како има Smile

Здравје до петок, ја идем Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:24 pm

P!T напиша:
ЈЕАХ, ова се чекаше. Ама сеа више нема живи свирке тамо, али ипак вреди да се иде да се види што има како има Smile

Здравје до петок, ја идем Smile

Toa =)
Пит ќе го викнеш Мирче!?

...Неше не доаѓа.
Стех не ми се веруе (ако му даеш паре ќе дое)
Крт hmmm...
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:25 pm

Да бе да, мирче обавезно, без него што ќе праемо у Брвенца иначе Smile
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:26 pm

Тоа.

Ќе идемо со такси.
150 денара е.

тројца по 50 денара, а? (кој уште еден!?)
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:28 pm

Може со такси да Smile

Иначе плс би можел да дојде ... мисли
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
[zEUs]
Модератор
[zEUs]


Број на мислења : 152
Join date : 2009-10-04
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyПон Окт 12, 2009 8:33 pm

Да да.

Него ќе го прашамо.
И Нене има најголеми шансе да дојде, Стех не ми се веруе, а друг нема кој.
Вратете се на почетокот Go down
P!T
Администратор
P!T


Број на мислења : 161
Join date : 2009-10-03
Местолокација : Тетово

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 EmptyЧет Окт 15, 2009 9:59 pm

Ништо од ова, авторот на темата не иде.

заклучено
Вратете се на почетокот Go down
https://blok70.macedonianforum.net
Sponsored content

Брвенца - 16.10.2009 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Брвенца - 16.10.2009   Брвенца - 16.10.2009 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Брвенца - 16.10.2009
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Надвор - 11.10.2009
» Кале - 13.10.2009
» Рамстор - 17.10.2009
» Кафе - 15.10.2009
» 17.10.2009 (вечер)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Блок70 :: Блок70 :: Договарања-
Отиди до: